top of page

חווית איתחו"ל והתחדשות ביוון

לריסטארט מעשיר ומשחרר

עברת תקופה מאתגרת ויש לך צורך בריסטארט?
יש לנו חווית איתחו"ל בדיוק בשבילך.


אנחנו באיתחו"ל מאמינים שבגוף האדם יש אינטליגנציה מיוחדת ויכולת טבעית לנהל תהליכים של צמיחה והתחדשות המתרחשים בכל תא ותא בגופנו בהתאם למצבנו הפיזיולוגי, מצבנו הרגשי, רמת המודעות העצמית ואורח החיים אשר בחרנו לאמץ לעצמנו מתוך דפוסים שגדלנו עליהם, אילוצי הסביבה שבה אנו חיים והתקופה בה אנו חיים.

החיים המודרניים מציבים בפנינו אתגרים משמעותיים שונים, וההתמודדות מולם עלולה לגרום לכשלים במערכות הגוף והנפש.

ניסיון של שנים בליווי צמוד של חולים ומחלימים ממחלות כרוניות קשות, וביניהם סוגי הסרטן השונים, מלמד על הצורך העז אצל המטופלים בהבנת הקשר העמוק והטבעי בין הגוף והנפש על מנת להגיע למצב של בחירה מודעת.

אנו מאמינים שמחלה קשה תופסת אותנו לרוב לא מודעים ולא מוכנים להתמודדות, גורמת לנו לעבור תקופה קשה של חוסר אונים מול התהליך שמתרחש בגופנו, ויחד עם זאת, מציבה בפנינו אות אזהרה של מה שהיה עד עכשיו לא יכול להימשך.

היזמית שלנו, אפרת גולדמן, כותבת:

 

כמטפלת הוליסטית שמלווה מטופלים משנת 1998 בכל שלבי ההחלמה, אני שומעת את המילים הבאות אחרי קבלת התוצאות החיוביות כאשר הסרטן כבר אינו  מאיים על חייהם:

 

 

 

 "את בשבילי האדם שעזר לי לעבור את המסלול הזה, המסלול של ההחלמה, של התובנה.
ועכשיו, כשהכל בסדר ואפשר לחזור לנהל שגרת חיים רגילה אני מוצאת את עצמי מבולבלת, חסרת אונים מול האתגר החדש שעומד בפני, האתגר שמצד אחד אני בריאה וכך גם מצופה ממני ומצד שני אין לי כוחות, אני מרגישה שהכוח שהיה בי להלחם נחלש.
אני צריכה משהו שיחזיר לי את הכוח והאיזון עכשיו!"

 

מתוך המילים האלה החלטתי להקים את "איתחו"ל".

אנחנו באיתחו"ל מבינים, שהתמודדות חדשה ולא מוכרת מתחילה עכשיו, כשהרופאים עשו את כל שביכולתם וביכולתה של הרפואה המודרנית להחזיק אותנו בחיים. עכשיו, האחריות להמשך החיים הבריאים עוברת אלינו, מבלי להתחשב בכך שלא הספקנו עוד להתאושש פיזית ונפשית, לא הספקנו ללמוד על עצמנו, להפנים את התהליך שעברנו, לצבור כוחות לחזרה למסלול שמחכה לנו ולמה שמצופה מאיתנו מהסביבה הקרובה או הרחוקה כמו פעם, לפני המחלה.

המילה "המחלה" בהיפוך אותיות היא "החלמה" ואנו מאמינים שבכוחו הטבעי של הגוף להביא אותנו לכך בעזרת כלים שיזכירו לו שיכולת הריפוי הטבעי קיימת בתוכו.
 

אז איך עושים ריסטארט ומתחילים בצורה נכונה יותר??

בדיוק בשביל זה, אנחנו באיתחו"ל בנינו תכנית ייחודית, מלאה בידע מקצועי הוליסטי נטורופתי, שנאסף בקפידה מאז 1998 מול מאות מטופלים.

התכנית כוללת סדנאות מעשיות כמו בישול בריא, סדנאות בנושאים שונים המתייחסות לקשר בין הגוף הפיזי לגוף הרגשי/מנטלי, תרגולי יוגה ומדיטציה לאיזון הגוף והנשמה, טיפולים הוליסטיים להנעת תהליכים טבעיים של התחדשות, והכל באווירה מפנקת וחווייתית במקום עטוף בטבע צלול, ביוון ההררית. 

אנחנו מאמינים שבכל אדם טמון הכוח והזכות לבחירה נכונה בהתחלה חדשה לחיים בריאים וארוכים.

כפתור של וואטספ לשליחת הודעה

לשיחה איתי בוואטסאפ

bottom of page